Rukus II — це нове покоління безкомпромісних американських "автоматів" від Benchmade. Анодований алюміній, сталь золотого ножового стандарту на клинку та міцний інтуїтивно простий і надійний замок IDize — все це про оновлений Рукус. Benchmade відродив свій перевірений роками дизайн у формі нової моделі автоматичного ножа Rukus II 9600BK. За свого невеликому розміру та суцільнометалевої конструкції, цей ніж залишається досить легким і дає змогу працювати цілий день, не надто обтяжуючи руку господаря. Завдяки використанню першокласних матеріалів і надійній конструкції замка, ніж Rukus II є одним із найпотужніших і найнадійніших клинків у сегменті складаних автоматичних ножів. Клинок ножа Benchmade 9600BK Rukus II виготовлений із преміумсталі CPM-S30V, твердістю 58-60 HRC, з фінішним чорним покриттям. Гострий Drop-point клинок має видатні різальні якості, через свій вузький профіль і тонке зведення прямих спусків. Колодка виготовлена з міцного алюмінію 6061-T6 з обробленням чорним анодуванням і яскраво-виражною рифленою фактурою для зручного схоплення. Її масивна форма з підпальцевими виїмками дуже зручно лягає в руку, даючи змогу впевнено маніпулювати ножем, а надійний замок дає впевненість, що клинок не складеться під серйозним навантаженням. На п'яті колодки органічно вписаний у дизайн отвір для темляка та переставна кишенькова кліпса, що дає змогу носити ніж у положенні Tip-Up.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка, мм | 86 мм |
| Марка стали | CPM-S30V |
| Матеріал ручки | 6061-Т6 Aluminum |
| Загальна довжина, мм | 215 мм |
| Тип замка | Auto open |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,15 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 14 520 ₴



