Оновлена лінійка професійних ліхтарів від компанії LedLenser поєднує в собі чудову якість ліхтарів LL і збільшену кількість люменів.
Людині, яка захоплюється туризмом, полюванням або риболовлею (особливо нічним її різновидом), навряд чи потрібно пояснювати важливість такого елемента спорядження, як ліхтар. І чим «сурівніше» хобі, тим, зазвичай, вище вимоги до пристроїв і пристроїв, які бере із собою шанувальник незабутніх відчуттів.
Ліхтарі Led Lenser серія «P» створені спеціально для використання в складних ситуаціях, зокрема для роботи за морського туману та низьких температур. Герметичність і ударостійкість корпусу прекрасно доповнюється технологією Advanced Focus System, що дає сфокусувати світлову пучок у потрібній точці, водночас промінь буде однаково однорідний на будь-якій дистанції, без темних або яскравих зон. Також у ліхтарі використана технологія Speed Focus.
Ліхтар P3 — це мініатюрний ліхтарик вагою всього 35 грамів і завдовжки всього 90 мм. Ідеальний кишеньковий ліхтарик.
До того ж ліхтар, ЗАРЯДИЙ і постачається в комплекті з інноваційною зарядкою Floating Charge System.
Система Advanced Focus System (AFS) — це запатентована комбінація відбивача та лінзи для створення світлової системи, яка забезпечує сфокусований промінь для далеких відстаней, і розсіяний промінь для освітлення об'єктів, що є поблизу. За допомогою зміни положення головки ліхтаря ви можете регулювати фокус, у такий спосіб підбираючи ідеальне поєднання розсіювання променя на різних відстанях. Завдяки цій технології промінь буде яскравим і чистим на будь-яких дистанціях.
Система Speed Focus дає змогу миттєво змінювати фокус променя. Отже, освітлювати як об'єкти, що розташовані на великій відстані, так і близькі об'єкти, водночас, не даючи зайвого засвічення. Фокус перемикається плавно, даючи можливість точно відрегулювати необхідний ступінь розсіювання, конструкція ліхтаря дає змогу виконувати всі маніпуляції однією рукою.
Технологія Smart Light Technologies (SLT) дасть Вам змогу вибрати режим інтенсивності світла, що підходить для конкретної ситуації. Ліхтар укомплектований спеціально запрограмованими мікроконтролерами, що відповідають за стабільну яскравість світлового променя.
Floating Charge System — це унікальна магнітна система зарядки. У разі використання цього способу заряджання немає потреби витягувати акумулятор із ліхтаря та використовувати додаткові пристосування для заряджання. Крім того, встановивши ліхтар на зарядну станцію, Ви завжди можете бути впевнені, що він буде заряджений, коли він Вам знадобитися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LedLenser |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї, mAH | 320 |
| Вага, г | 42 г |
| Водонепроникність | Так, IPX-4 |
| Час роботи, г | 2,5/6 |
| Гарантія | 2+5 років під час реєстрації на сайті виробника |
| Дальність променя, м | 100/40 |
| Діаметр голови, мм | 20 |
| Діаметр центральної трубки, мм | 16 |
| Дроб тест, м | 2 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Загальна довжина, мм | 102 мм |
| Светодиод | Power LED |
| Светосила, лм | 140/20 |
| Тип батареї | 1х10440 Li-ion 3.7V |
| Паковання | Коробка |
| Цвет светодиода | Білий (6000 — 8000 K) |
- Ціна: 1 848 ₴











