Ніж Benchmade "Fact" — новинка 2018 року. Витончений довгий списоподібний ніж обладнаний кліпсою для глибокого носіння на кишені та виготовлений із преміальної сталі марки S30V. Попри свої тонкі лінії, це дуже міцний клинок із тактичної серії black class. Чудовий тактичний ніж, який не відлякає своїм брутальним виглядом, як багато ножі подібного штибу. Модель Fact — особлива для Benchmade, адже не так багато клинків у їхній лінійці мають списоподібну форму spear-point. Стильний і витончений, він, проте, чудово впорається з будь-якою повсякденною роботою або допоможе в непередбаченій ситуації. Це факт! Для зручності використання на обуху є підпальцеві насічки, а скелетизована ручка з анодованого алюмінію полегшує очищення й забезпечує надійне утримання без ковзання. Невелика вага 92 грами дає змогу безперешкодно носити ніж як повсякденний допоміжний інструмент, не обтяжуючи кишеню власника. Завдяки переставній кліпсі стає повністю універсальним як для правші, так і для лівші.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 92 г |
| Довжина клинка, мм | 100 мм |
| Марка стали | CPM-S30V |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 220 мм |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Spear-Point |
| Товщина клинка, мм | 2,8 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 440 ₴


