
Піддульний ліхтарик INFORCE WMLX, Flat Dark Earth Body, White LED Gen2
12 716 ₴
- В наявності
- Код: WX-06-1
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсвтольний ліхтарик серії WMLX — це 800 люмен білого світла, уміщених у високоміцний корпус з ударостійкого полімеру з високим рівнем ергономіки.
Є три функції: постійне світло, короткого підсвічування і стробоскоп. Висока потужність світлового пучка дає змогу легко індентифікувати навіть дрібний об'єкт на середніх і великих дистанціях.
Корпус пісочного кольору сконструйований у такий спосіб, що ідеально підійде як стрілка правші, так і стрілку лівші.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Inforce |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 113.4 г |
| Довжина, см | 13,54 см |
| Кріплення | Вівер/Пікатинні |
| Загальна довжина, мм | 135 мм |
| Живлення | 2 x 123A |
| Светосила, лм | 800 лм (2 години) |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 716 ₴


