
Нож MAM "Iberica middle", liner-lock
460,60 ₴
- В наявності
- Код: 2011/2010-B
Португальський ніж MAM® — це ідеальний супутник на природі, у відпустці, на риболовлі та просто незамінний ультралегкий кишеньковий ніж на щодень! Усі ножі бренда MAM® виготовлені в Португалії на заводі сімейної компанії Fábrica de Cutelarias M.A.M. Filmam Lda., що веде свою діяльність ще з далекого 1870 року. Це одна з найстаріших ножових компаній світу.
Особливості ножів MAM® і їх відмінності від аналогів
1) Компанія Filmam є єдиним у світі виробником ножів із дерев'яною ручкою й замком Liner-lock, який фіксується всього в 1 точці. За такої конструкції мінімізується можливість «випадання» замка з подальшим складанням клинка на пальці користувача.
2)Лайнери замка виготовляються з тієї ж сталі твердістю 57 HRC, що й клинки, тому вони такі ж міцні та зносостійкі.
На відміну від низки аналогів, відкриття ножів MAM® не вимагає перевірок, додаткових поворотних або будь-яких інших фіксувальних дій. Просто дістаньте клинок із колодки. Жорсткий лайнер видасть характерний звук, що «гукає», який говорить про готовність ножа до роботи.
3) Ножі MAM® виробляються з традиційними ручками з різних порід деревини. Ручки ножів MAM® просочуються 4 рази. Той факт, що щороку тисячі одиниць ножів MAM® надходять до Португальської морської школи (Portuguese Sea School), говорить про чудову стійкість рукоят і клинків до впливу солоної та прісної води.
4) Усі ножі MAM® виготовлені з високоякісної неіржавкої німецької сталі, подібної за складом марки AISI 420 MoV (57 HRC). Це модифікована сталь концерну Krupp марки 4116, до якої додали ванадій, молібден і збільшили процентне співвідношення хрому. Завдяки цьому метал вийшов міцнішим і зносостійким. Різальна крайка довго не тупиться й може бути заточена до надзвичайної гостроти. Точний склад і технологія виготовлення клинків MAM® не розгладжуються, проте, переконуємося, склад більш «збагачений», ніж у будь-яких 420-х сталей.
5) Ножі дуже легкі: найважчий і вони важать лише 60 грамів!
6) Гарантія 10 років! 100% португальське виробництво та ручне заточування.
Звертаємо увагу, що в межах цієї моделі можливі колодки з декількох порід деревини (бук, зебрано). На замовлення вам буде вислан доступний на момент відправлення. Якщо ви маєте особливі побажання, прохання повідомляти їх під час оформлення замовлення.
Гарантія та рекомендації щодо використання
1.Мойте ніж після кожного використання.
2. Уникайте чищення деталей ножа надто агресивними та/або абразивними очисними засобами.
3. Протирайте ніж насухо після кожного миття.
4.Не залишайте ніж у посудомийній машині після завершення циклу миття.
5. У міру потреби точіть/правте ніж із використанням спеціальних універсальних точилок/точильних каменів/мусатів. Не використовуйте точильні пристосування великої зернистості.
6. Не використовуйте ніж як викрутку та «ковинець». Гарантія не покриває пошкодження, отримані внаслідок таких дій.
За дотримання цих простих правил ніж MAM® довго слугуватиме вам вірою й правдою. Виробник дає 10-річну гарантію на брак виробництва. Гарантія не покриває пошкодження, що виникли внаслідок неналежного та нецільного використання ножа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAM |
| Країна виробник | Португалія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 25 г |
| Гарантія | 10 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Довжина клинка, мм | 75 мм |
| Марка стали | 420 MoV |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | Дерево (зелено або бук) |
| Загальна довжина, мм | 166 мм |
| Твердість клинка, HRC | 57 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Trailing point |
| Товщина клинка, мм | 1,5 мм |
- Ціна: 460,60 ₴



