
Маскувальна сітка Militex Хвойний ліс 3х2,5м (площа 7,5 кв.м.)
2 552 ₴
- В наявності
- Код: 110BKS1
Маскувальна сітка від Militex – це відмінний елемент маскування техніки, озброєння, позицій та укриттів від очей противника. Сітка дозволяє максимально злитися з навколишнім середовищем і розмиває геометричний силует замаскованого обєкта.
Характеристики:
- має значно нижчу ціну в порівнянні з аналогами;
- не вбирає вологу;
- стійкий до вигорання на сонці;
- мала вага готового виробу;
- повністю безшумна;
- не оброблений вогнезахисними засобами;
- стійкий до грибка;
- підходить для постійного використання на відкритому повітрі;
- не розкладається у вологому середовищі;
- матеріал: Спанбонд (Флізелін);
- технологією виготовлення - Laser Cut;
- різновид кольорів, які підходять під більшість місцевостей.
Маскувальні сітки широко використовуються в даний час і часто стають розхідним матеріалом, тому їх ціна є важливим фактором.
Ми являємось прямим виробником, тому для нас важливо тримати ціну сітки доступною не дивлячись на підвищення цін на матеріали і тому подібне.
Наші сітки не шуршать і не видають зайвих звуків навіть при сильному вітрі. Легко розкладаються, компактні у складеному вигляді, не плутаються. Для фіксації сітки з двох сторін вшиті петлі зі стропи з відстанню в 1 метр одна від одної.
Доступні кольори:
- піксель;
- мультикам;
- камуфляж;
- листя;
- хижак;
- темний мультикам;
- степовий мультикам;
- мультикам бруд;
- дубове листя;
- хвойний ліс;
- зимовий мультикам;
- альпійська клякса.
- очерет
Мінімальне замовлення - 5 м².
Розміри, які постійно виготовляємо - від 2х2,5 до 20х20м. Важливо! Сітки за індивідуальним розміром беремо в роботу при замовленні загальної кількості від 100 м².
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buck |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 80 г |
| Довжина клинка, мм | 95 мм |
| Марка стали | 420HC |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Немає |
| Матеріал ручки | Нейлон (армований скловолокном) |
| Обробка клинка | Сатин |
| Загальна довжина, мм | 219 мм |
| Твердість клинка, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Back Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Clip Point |
| Товщина клинка, мм | 3,0 мм |
| Паковання | Коробка |
- Ціна: 2 552 ₴


