
Флісова кофта Call Dragon 2.0 Multicam M(48) L
5 060 ₴
- В наявності
- Код: 7530
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ультрасучасний вигляд ножа в японському стилі від відомого гавайського дизайнера Джеффа Парка не залишить байдужим шанувальника стильних аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 68 г |
| Довжина клинка, мм | 90 мм |
| Довжина, см | 21 см |
| Марка стали | AUS-8 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Обробка клинка | піскоструми |
| Твердість клинка, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Clip Point |
| Товщина клинка, мм | 3,15 мм |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 060 ₴










