Фішкою цього ножа є замок Crawford Lockback, що є модифікацією класичного "бек-лока", але із зовнішньою пружиною. Це дуже надійний і не важкий варіант ножа на кожен день.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 94 г |
| Довжина клинка, мм | 82 мм |
| Довжина, см | 193 см |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | Нейлон (армований скловолокном) |
| Обробка клинка | Сатин |
| Твердість клинка, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Crawford Lockback |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,7 мм |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 156 ₴









