Американська "фінка" від Benchmade — це новий погляд на зручну класику. З надтвердою сталлю марки 3V і зручною ручкою з нековзного сантопрену працювати одне задоволення. Сталь CPM® 3VTM — високоміцна зносостійка інструментальна порошкова сталь американської металургічної компанії «Crucible Industries». За ударної в'язкості CPM 3V перевершує такі сталі, як-от D2, Cru-Wear, CPM M4 і чудово тримає силові та рубальні навантаження. Це означає, що можна давати ножу з CPM 3V велике навантаження за тієї самої товщини зведення спусків і дає можливість зробити зведення ще тоншим, а отже, і різати таким ножем буде легше. CPM 3V є однією з найбільш механічно міцних і в'язких сталей. Чудовий баланс твердості, зносостійкості та міцності. Не бувши на 100% неіржавкою, CPM 3V, все ж має досить високу корозійну стійкість, тому ножі з неї хоч і вимагають догляду, але не бояться застосування в корозійно-активних середовищах. Така сталь поєднує в собі "різальність" вуглеців і покращені позитивні якості сучасних інструментальних напівнеіржавкостей. Епоха, що швидко "садяться" польових або аутдорних ножів позаду, адже тепер є прекрасна зносостійка фінка Benchmade 200 Puukko.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 128 г |
| Довжина клинка, мм | 95 мм |
| Марка стали | 3V |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Кожа |
| Матеріал ручки | Santoprene |
| Загальна довжина, мм | 210 мм |
| Твердість клинка, HRC | 57-59 |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,6 мм |
| Паковання | Коробка |
- Ціна: 8 022 ₴




