Малюк, який завжди з вами. Попри свої малі розміри, тул 380 Aller від Benchamde поєднує 6 корисних функцій. У компактну конструкцію розробники помістили міцну плоску викрутку, відкривачку для пляшок і ключ-шестигранник, який слугує тримачем для інструментів стандарту micro bit. Також передбачений отвір для шнура, який може бути використаний для носіння ножа з ключами як брелока, а затискач призначений швидше не для кишені, а для банкнот (затискач для грошей). Цей тул обов'язково припаде до смаку як досвідченим колекціонерам, так і прихильникам "безобідних" модних "фічів".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | США |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 51 г |
| Довжина клинка, мм | 40 мм |
| Кількість функцій | 6 |
| Марка стали | S30V |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 114 мм |
| Твердість клинка, HRC | 58-60 |
| Тип замка | Friction foder |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Sheepsfoot |
| Товщина клинка, мм | 2,3 мм |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 260 ₴


