Популярний ніж Boker Plus XS з ковзним шарніром уже кілька років використовується успіхом як перевірений повсякденний ніж. Клинок сатинований. Конвертована кліпса.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 107 г |
| Довжина клинка, мм | 79 мм |
| Довжина, см | 18,1 см |
| Марка стали | 440C |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Обробка клинка | Сатин |
| Тип замка | Slip Joint |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,9 мм |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 646 ₴







