Японський виробник ножів Kansei Matsuno — майстер свого діла, і його дизайни, безсумнівно, мають свій власний стиль. Сміливе поєднання елементів японського стилю з рисами кишенькового ножа сучасного джентльмена відразу вражає нас. Тонка конструкція та легка конструкція Boker Plus Wasabi разом із прямим дизайном і класичним японським лезом створюють елегантний ніж для повсякденного життя. Кульковий підшипник лезо відкривається через передній плавник і залишається відкритим, як Slipjoint своєї власної стопорної кульки. Випробуваний і перевірений сплав 440C використовується для леза. Ручка з пластинами з неіржавкої сталі та фрезерованим затискачем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 50 г |
| Довжина клинка, мм | 72 мм |
| Довжина, см | 176 мм |
| Марка стали | 440C |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | Carbon Fiber |
| Обробка клинка | Сатин |
| Тип замка | Slip Joint |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Normal point |
| Товщина клинка, мм | 2,1 мм |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 283 ₴





