Революційно нова лінійка Leatherman! Тепер витягання інструментів і відкриття плоскогубців стає ще простішим! В основі нової лінійки лежить магнітне відкриття й закриття інструментів для полегшення оперування та збільшення терміну експлуатації.
Серія Т — варіанти для повсякденного носіння. Стильний аксесуар із безліччю корисних опцій!
У Т2 8 інструментів:
клинок зі сталі 420HC
шило зі швейним вушком
відкривачка для пляшок
мініінструмент важільного типу
іструмент для розкриття пластикових паковань
хрестова викрутка Phillips
середня плоска викрутка
мініплоска викрутка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leatherman |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 94 г |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Довжина клинка, мм | 56 мм |
| Довжина, см | 9,3 см |
| Кількість функцій | 8 |
| Марка стали | 420HC |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Немає |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 93 мм |
| Розмір | кишеньковий |
| Колір | Silver |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 124 ₴




