В основу моделі лягла безсмертна класика — модель Barrage від іменитого дизайнера Воррена Озборна. Від навісних побратимів Volli вирізняє ширший клинок, тонша, але така ж чіпка текстурована ручка з накладками з G10 зі сталевими лайнерами та менша вага. Ніж має інтуїтивно зручну для використання вбудований захист від раптового відкриття/закриття. Кліпса розташована дуже зручно: вона абсолютно не врізається в долоню під час утримання відкритого ножа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | США |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 122 г |
| Довжина клинка, мм | 83 мм |
| Довжина, см | 195 мм |
| Марка стали | S30V |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Обробка клинка | Сатин |
| Твердість клинка, HRC | 58-60 |
| Тип замка | AXIS-ASSiST Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,54 |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 504 ₴




