
Рукавички Mechanix FastFit Ranger Green
8 536 ₴
- В наявності
- Код: 841CFS
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новинка! Серія Sprint Pro — преміальна варіація моделі Sprint Select. Ніж відкривається за допомогою фліпера на підшипниках, фіксація клинка йде завдяки класичному лінійному замку. Колодка має продумані насічки та виїмки для кращого утримання та довгої роботи. Цікава також модифікація клинка форми drop point. Ніж обладнаний кліпсою для глибокого носіння на кишені. Відмітною рисою від бюджетної варіації є сталь S30V, яка здобула славу золотого стандарту ножового виробництва, а також вуглецеве волокно Carbon Fibre на колодці. Доповнюють модель яскраво-червоний анодований осьовий гвинт і кліпса.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buck |
| Країна виробник | США |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 95 г |
| Довжина клинка, мм | 79 мм |
| Марка стали | CPM-S30V |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | Carbon Fiber |
| Загальна довжина, мм | 190 мм |
| Твердість клинка, HRC | 58-59 |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,0 мм |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 536 ₴



