
Бушлат зимовий Kiborg Omni-Heat Піксель 52
2 646 ₴
- В наявності
- Код: 02BO041
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Boker Delta і Boker Beta — це сучасні ергономічні ножі.
Скелетована конструкція, легка вага та велике кільце роблять чим дивовижно простим у використанні як прямим, так і зворотним захопленням. Двобічне заточування робить Delta тактичним ножем навіть для найскладніших ситуацій. Модель Beta має класичніше заточення та форму клинка, надає їй універсальності в повсякденному використанні.
У комплекті йде чохол із кайдекса.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 84 г |
| Довжина клинка, мм | 86 мм |
| Марка стали | 440C |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Kydex |
| Загальна довжина, мм | 200 мм |
| Твердість клинка, HRC | 58 |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Clip Point |
| Товщина клинка, мм | 4,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 646 ₴


