Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 132 г |
| Довжина клинка, мм | 103 мм |
| Марка стали | 440 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | Сталь + дерево |
| Загальна довжина, мм | 225 мм |
| Твердість клинка, HRC | 58 |
| Тип замка | Bali-Song |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴



