Стильний витончений ніж із тонким японським профілем. Відкривається з фліпера. З кліпсою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 128 г |
| Довжина клинка, мм | 102 мм |
| Марка стали | 440A |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 236 |
| Твердість клинка, HRC | 58 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 205 ₴



