Розміщуючи грань між традиційним дизайном і сучасними технологіями, новий 601 Tengu втілює стиль нестандартних дизайнів полюса Озера. Цей тонкий і стильний фліпер сповнений цікавих деталей: від клинка з ультраміцної сталі CPM-20CV до двоколірних плашок з G10. Tengu в комплекті з чорним шкіряним чохлом обов'язково вразить тих, хто шукає щось чудове від стандартних ножів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | США |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 76 г |
| Довжина клинка, мм | 71 мм |
| Довжина, см | 168 мм |
| Марка стали | CPM-20CV |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Кожа |
| Обробка клинка | Сатин |
| Твердість клинка, HRC | 58-60 |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Tanto |
| Товщина клинка, мм | 3,0 мм |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 648 ₴










