Тактичний ніж не завжди має бути агресивним величезним "свинорізом". 8551BK Mediator — це новітня розробка серії black class у модельному ряді "автоматів" від Benchmade. MediatorTM являє собою плейновий клинок формату зворотного танто з ручками з фрезерованого композиту G10. Попри поширену думку, що "автомати" не особливо придатні в навантаженнях, переконайтеся, що Медіатор швидко урегулює ці сумніви (mediator — регулятор, посередник, дозвіль).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | США |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 82 г |
| Довжина клинка, мм | 84 мм |
| Довжина, см | 20 |
| Марка стали | CPM-S90V |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Обробка клинка | чорний оксид |
| Загальна довжина, мм | 197 |
| Твердість клинка, HRC | 59-61 |
| Тип замка | Button Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Reverse Tanto |
| Товщина клинка, мм | 2,9 мм |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 292 ₴










