
Сумка-напашник M Kiborg GU Cordura Coyote
4 048 ₴
- В наявності
- Код: SWF11-01
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-напашник M Kiborg GU Cordura - функціональна та містка сумка-напашник для військових та тактичного використання. Має розмір 23 × 15,4 × 6 см
Особливості:
- Може використовуватися як додатковий захист пахової зони за рахунок встановлення м’якого балістичного пакета (1 клас від Militex).
- Виготовлена з Cordura 1000D (380 г/м²) з NIR-просоченням, що робить її менш помітною в приладах нічного бачення.
- Подвійне поліуретанове покриття забезпечує захист від вологи, масел і стирання, не підтримує горіння.
Конструкція та зручність: прорезинена змійка захищає вміст від вологи. Два бігунки для швидкого відкривання з будь-якої сторони. Пулер WJ для зручного доступу. Кріплення на велкро для фіксації до плитоноски або бронежилета. Фронтальна LaserCut велкро-панель із системою Molle – дозволяє кріпити патчі та додаткове спорядження.
Відділення:
- 4 кишені: 3 внутрішні та 1 фронтальна
- Задня кишеня з велкро – для встановлення балістичного пакета.
- Нижнє кріплення для турнікета – еластична резинка 10 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steel Will |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 82 г |
| Довжина клинка, мм | 83 мм |
| Довжина, см | 195 мм |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Обробка клинка | Сатин |
| Твердість клинка, HRC | 58-60 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,0 мм |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 048 ₴




