Gienah — це міцний, стильний складаний ніж із хижими, як гієна, формами та яскравими анодованими бонками в довірі дизайнерського рішення.
G10 на колодці та D2 на клинку — добра заявка на міцність без обважнення.
Відкривається ніж зі шпеника на обуху, проте водночас швидко та з характерним звуком, який припаде до смаку шанувальникам крутити ножі в руках.
Gienah — як уособлення сучасного ножового дизайну в поєднанні з гарними матеріалами та розумною ціною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steel Will |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 114 г |
| Довжина клинка, мм | 100 мм |
| Довжина, см | 22 см |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Обробка клинка | Сатин |
| Твердість клинка, HRC | 58-60 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Товщина клинка, мм | 3,0 мм |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 696 ₴





