Boker Plus Kihon Auto, розроблений Лукасом Бернлі, є надзвичайно надійним і недорогим автоматичним ножем для повсякденного використання. Американський виробник ножів також вміло поєднує елементи японського дизайну з тактичними елементами в Kihon. Кишеньковий ніж забезпечений stonewash клинком зі сталі AUS-8, який схожий на класичний японський меч і відкривається з кнопки. Чорні обкладки ручки зроблені з легкого алюмінію з насічками. Кліпса коротка, tip-up.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 г |
| Довжина клинка, мм | 80 мм |
| Довжина, см | 195 мм |
| Марка стали | AUS-8 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Обробка клинка | stonewash |
| Твердість клинка, HRC | 58-60 |
| Тип замка | Button Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,9 мм |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 401 ₴




