Boker Magnum "Japanese Iris" простий, але водночас має безпомилкову елегантність. Вузький кишеньковий ніж явно відповідає японській мові дизайну та обладнаний лезом із неіржавкої сталі 440A. Його можна легко відкрити за допомогою фліпера та закріпити стійким замком. З кліпсою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 г |
| Довжина клинка, мм | 83 мм |
| Марка стали | 440A |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Обробка клинка | Сатин |
| Загальна довжина, мм | 197 |
| Твердість клинка, HRC | 57 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,7 мм |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 176 ₴



