Magnum Seventies Metallic неминуче нагадує незабутні автомобілі Ford, Oldsmobile або Chevrolet 1970-х років. Довгі вуличні крейсери з їх великогабаритними двигунами та величезними хвостовими плавниками часто були пофарбовані в металеві фарби кольору землі. Універсальний приємний кишеньковий ніж обладнаний неіржавким лезом із 440A, яке відкривається за допомогою шпеника. З кліпсою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 120 г |
| Довжина клинка, мм | 83 мм |
| Довжина, см | 195 мм |
| Марка стали | 440A |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Твердість клинка, HRC | 57 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,7 мм |
| Паковання | Кейс для транспортування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 931 ₴



