Універсальний військовий пончо з захистом від тепловізора Gen 1 - трьох шарове пончо з захистом від тепловізора, випробувано військовими у різних умовах. Пончо захищає від дощу, не промокає
Тести на відео робились в спеку в обід, на прилад AGM sidewinder TM50-640 (08216), вартість якого більше 150тис у всіх фільтрах
Характеристики:
- Матеріал: Oxford 180
- Підклад: Oxford 80
- Розмір: one size (універсальний)
Фольгована тканина всередині забезпечує надійний захист від виявлення у тепловізійних приладах. На відміну від аналогів із дешевших матеріалів з напиленням, цей матеріал не має обмеженого терміну використання.
Переваги:
-
Зйомний візор – легко кріпиться на велкро-липучках
-
Комфорт та захист – пом’якшені зони на плечах, грудях і спині
-
Відмінна вентиляція– покращений вихід теплого повітря для зручності під час використання
-
Зручне транспортування – у комплекті чохол із лямками
Важливо - це не пончо-невидимка
Доступий у кольорах: мультикам, піксель, олива та білі-зимові під зиму
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | StatGear |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал рукоятки | Микарта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 155 г |
| Довжина клинка, мм | 89 мм |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 203 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,2 мм |
- Ціна: 1 716 ₴






