Benchmade 176 SOCP Dagger (176BK) — скелетний кинджал тактичного призначення американського виробництва. Модель позиціюється як надлегкий і надефективний засіб фізичного впливу. Бувши водночас суцільною конструкцією зі сталі 440C завдовжки 184 мм і вагою 68 г, кинджал, передусім, призначений для уколу. Для різання рівною мірою можуть бути залучені обидві різальні крайки із прямим (plain) заточуванням. Відповідно до призначення 82-міліметровий клинок досягає 5 мм товщини в обуху та здатний витримувати чималі динамічні навантаження. Для носіння модель комплектується кайдексовими піхвами з фіксованою кліпсою, а для стрімкого витягання колодки вінчає чіпке кільце з ергономічним упором, що сприяє впевненому вдавальному руху.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 63 г |
| Довжина клинка, мм | 82 мм |
| Марка стали | 440C |
| Матеріал піхви/чохла | Kydex |
| Загальна довжина, мм | 184 мм |
| Твердість клинка, HRC | 58-60 |
| Тип заточування | Plain |
| Товщина клинка, мм | 4,7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 040 ₴


