Оновлений класичний скіннер від Benchmade у пакованні із сучасних матеріалів. Saddle Mountain Skinner — це мисливський фіксований ніж, розроблений для мисливців на велику дичину. Широке лезо чудово показує себе як у традиційних шкірознімних завданнях, так і в розрізі. Традиційна дерев'яна ручка не схильна до зовнішнього впливу завдяки грамотній стабілізації матеріалу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | США |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 122 г |
| Довжина клинка, мм | 107 мм |
| Довжина, см | 22 см |
| Марка стали | S30V |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Кожа |
| Загальна довжина, мм | 221 мм |
| Твердість клинка, HRC | 58-60 |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 120 ₴









