Акуратний повнорозмірний ніж Boker Plus Nebula — це сучасний кишеньковий помічник для повсякденного використання. Анодовані сині сталеві проставки в поєднанні з мармуровим вуглеволокном і яскравими жовтогарячими акцентами на осьовому гвинті роблять ніж не тільки утилітарним інструментом, але і стильним аксесуаром. Відкривається ніж із фліпера. Є однопозиційна тип-ап кліпса.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 144 г |
| Довжина клинка, мм | 92 мм |
| Довжина, см | 21 см |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | Carbon Fiber |
| Твердість клинка, HRC | 59 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Spear-Point |
| Товщина клинка, мм | 3,7 мм |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 292 ₴



