Класичний кишеньковий ніж із цікавим рішенням матеріалів колодки. Декоративні больстери в поєднанні з деревом зебрано пожвавлюють звичні дерев'яні ручки, а клинок із сірим покриттям чудово приховує подряпини, що неминуче з'являються.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 94 г |
| Довжина клинка, мм | 76 |
| Довжина, см | 195 мм |
| Марка стали | 440A |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Твердість клинка, HRC | 56 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Normal point |
| Товщина клинка, мм | 2,8 мм |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 078 ₴



