Magnum Tsar — це міцний надзвичайно приємний кишеньковий ніж без надмірностей. Масивні больстери з неіржавкої сталі ідеально гармоніюють із функціональними правильно вигнутими ручками з рожевого дерева, приємні на дотик і мають теплий ламповий вигляд. Клинок із фіксатором із неіржавкої сталі 440A легко відкривається однією рукою завдяки шпенику для великого пальця з обох боків. З отвором для корду та практичним глибоким затискачем для перенесення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 140 г |
| Довжина клинка, мм | 83 мм |
| Довжина, см | 20 см |
| Марка стали | 440A |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | Сталь + дерево |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,9 мм |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 078 ₴



