Незвичайний клинок типу Wharncliff відкривається або пальцем, або фліпером і фіксується міцним замком. Оптичним центром кишенькового ножа є червона анодована шайба під гвинтом осі леза, яка різко контрастує з чорними лусочками на ручці з текстурованого матеріалу G10. З практичним глибоким затискачем для перенесення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 г |
| Довжина клинка, мм | 90 мм |
| Довжина, см | 21 см |
| Марка стали | 440B |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 210 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Wharncliffe |
| Товщина клинка, мм | 3,2 мм |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 862 ₴



