Клинок зроблений у стилі Spear-Point. Кінчик ножа посилений ребром жорсткості, яке оберігатиме його від відколу під час бічних навантажень.
Форма клинка добре пристосована для уколів і проникних ударів. Важить ніж усього 82 грами. Він легший у півтора раза, ніж класичний щур. Такий ефект досягається через те, що немає одного лайнера та полегшенням іншого.
Колодка виготовлена з G10 — матеріалу, що не вбивається, вже став справжньою легендою. Він не боїться ні вологи, ні блякнення. Так само він має непогану стійкість до ударів і стирання. G10 тут вельми грубий і міцно вчіплюється в руку. Але спочатку з кишені ніж варто витягати акуратно. Агресивна текстура може буквально прогризати матеріал штанів.
Матеріал клинка D2 — це одна з найпопулярніших ножових сталей у світі. Вона містить 12% хрому, що не дає змогу називатися неіржавкої, тому після роботи з ножем клинок необхідно протирати насухо. З позитивних характеристик варто також зазначити, що вона добре тримає різальну крайку гострою й має непогану ударну в'язкість. Шпеник на клинку, односторонній. Але через те, що він тримається на торксі, його можна переставити під ліву руку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ontario |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 82 г |
| Довжина клинка, мм | 92 мм |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 208 мм |
| Твердість клинка, HRC | 57-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Spear-Point |
| Товщина клинка, мм | 2,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 256 ₴




