Моргніть, і ви його загубите.
LCK + Large блискавично готовий до всього. Напрочуд легкий і зручний для свого розміру складаний ніж LCK + Large для повсякденного носіння побудований на основі інновації CRKT Company — Assisted Opening — системи для надзвичайно швидкого відкриття ножа.
Прискорене розкриття (Assist-opening): фліпер швидко розгортає лезо.
Плавне розкриття: шарнір на кулькопідшипниках IKBSTM плавно розкриває лезо.
Міцний і легкий: ручка з нейлону, армованого скловолокном, міцна та легка.
Легке закривання: лінійний замок легко закривається однією рукою.
Низький профіль: кліпса для глибокого носіння на кишені.
Дизайнером цієї моделі є Віконсинський дизайнер Метью Лерх.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 80 г |
| Довжина клинка, мм | 92 мм |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | армований скловолокном поліамід |
| Обробка клинка | Сатин |
| Загальна довжина, мм | 208 мм |
| Твердість клинка, HRC | 58 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 860 ₴









