
Куртка Defcon 5 SAS Smock Jaket Мультикам M
4 972 ₴
- В наявності
- Код: 4041G
Слугувати. Захищати. Унікальний ніж керамбіт ProvokeTM ґрунтується на старовинному дизайні, але приховує футуристичний секрет.
Перший ніж в історії, обладнаний технологією Kinematic®, він залишається акуратно захованим під час транспортування й оживає, коли виникають проблеми.
Унікальна інновація Kinematic® дає змогу швидко розгортати лезо одним натисканням великого пальця.
Сталь 1.4116 для чудового утримання крайки; покриття з нітриду титану чорного кольору для підвищеної корозійної стійкості.
Коли компанія CRKT ознайомилася з ескізами, які мали стати ProvokeTM — створені в Ньюбері-парку, Каліфорнія, — вони знали, що йому судилося стати одним із найбільш новаторських дизайнерів, яких коли-небудь бачив світ ножів. Створений за зразком традиційного керамбіту, лезо в стилі hawkbill з чорною оксидною обробкою викуване з німецької сталі 1.4116 для забезпечення високої міцності та чудової фіксації леза.
Як працює Kinematic®? Посуньте верхню частину великим пальцем — у цей час інші пальці мають міцно стискати колодка — і лезо оживає та встає на місце.
Перемістіть важіль в основі петлі для пальців, і лезо повернеться в закрите положення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 134 г |
| Довжина клинка, мм | 63 мм |
| Марка стали | 1.4116 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | Grivory |
| Обробка клинка | stonewash |
| Загальна довжина, мм | 183 мм |
| Твердість клинка, HRC | 58 |
| Тип замка | Kinematic™ |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Karambit |
| Товщина клинка, мм | 5,3 мм |
- Ціна: 4 972 ₴










