Boker Plus Cataclyst — це поєднання сучасного підходу до EDC-інструменту та високоякісного джентльменського ножа. Міцний товстий клинок із сатинованої сталі D2 відкривається фліпером і зібраний на кулькопідшипниках, має плоске заточування, високі спуски. Він надійно закривається посиленим замком Framelock. Прямолінійна конструкція обладнана ручкою з високоміцного фрезерованого титану, що має на внутрішньому боці заглиблення для зниження ваги без втрати міцності конструкції. Міцна ручка та затискач для глибокого перенесення (deep carry clip), також тривимірно фрезерований із суцільного матеріалу, мають матову поверхню з абразивоструменевим очищенням (stonewash). З отвором для шнурка та високоякісним нейлоновим чохлом для зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | Титан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 77 г |
| Довжина клинка, мм | 75 мм |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 173 мм |
| Тип замка | Frame Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 4,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 292 ₴







