Розроблений опором Рексом Еплгейтом Boker Smatchet був створений як дивовижний, негабаритний бойовий ніж, який також може ідеально використовуватися як багатофункціональний аутдор-інструмент. Однак через свої чималі розміри бойовий ніж забезпечує порівняно невеликий комфорт під час перенесення. Саме тут на допомогу приходить розроблений Чаком Гедрайтісом Boker Plus Pocket Smatchet, що поєднує в собі мову дизайну знаменитої класики з перевагами практичної конструкції кишенькового ножа. Американський кастомний ножових справ майстер розробляє і виробляє високоякісні, практичні ножі з 16 років і вже завоював безліч нагород за свій інноваційний дизайн кишенькових помічників.
Надійний Pocket Smatchet обладнаний лезом типу spearpoint, виготовленим зі сталі VG-10. Знімна шайба для великого пальця біля основи обуха клинка дає змогу відкривати його як правші, так і лівші, а міцний замок-вкладка типу liner lock надійно фіксує лезо на місці. Декоративний діл продовжує нековзну зелену ручку з мікарти, яка особливо надійно лежить у руці завдяки дрібнодисперсну шорстку текстуру. Міцна кліпса фрезерувана з суцільного матеріалу та також має характерні заглиблення, характерні для класичної моделі Smatchet. З отвором для шнурка та високоякісним нейлоновим футляром для зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Колір | Зелений |
| Матеріал рукоятки | Микарта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 209 г |
| Довжина клинка, мм | 95 мм |
| Марка стали | VG-10 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 235 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Spear-Point |
| Товщина клинка, мм | 3,9 мм |
- Ціна: 4 410 ₴






