Розроблений Лукасом Бернлі, Boker Plus Cub Pro переконує, що повсякденний ніж не обов'язково має бути складним. Лезо з плоским шліфуванням і високими спусками виготовлене з D2 і має прекрасну сатинованому поверхню, а злегка окреслені лусочки колодки конструкції з повним хвостовиком виготовлені з коричневої мікарти. Шари червоного волокна G10 і заклепки мідного кольору додають барвистого акценту. З отвором для шнурка та шкіряними піхвами з високоякісної чорної шкіри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Матеріал рукоятки | Микарта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 135 г |
| Довжина клинка, мм | 95 мм |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Кожа |
| Загальна довжина, мм | 215 мм |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 214 ₴





