Benchmade Arcane — це легкий ніж для повсякденного носіння, обладнаний пружним замком AXIS. Клинок виготовлений зі сталі S90V. Це порошкова неіржавка суперсталь, що вирізняється підвищеним вмістом вуглецю та ванадію. Сплав містить первинні карбіди ванадію, що дещо обмежує механіку лез для ножів, але надає їм високої зносостійкості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | США |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Вага, г | 82 г |
| Довжина клинка, мм | 81 мм |
| Марка стали | CPM-S90V |
| Загальна довжина, мм | 196 |
| Твердість клинка, HRC | 59-61 |
| Тип замка | Axis Lock |
| Товщина клинка, мм | 2,3 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 728 ₴


