
Нож Benchmade "Crooked River" Axis Folder
16 280 ₴
- В наявності
- Код: 15080-2
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий і потужний мисливський складаний ніж від BENCHMADE.Для нього немає корпоративних завдань, він буде доречний як у лісі, так і в місті. Чудовий, надійний, безкомпромісний ніж.
Традиційна форма в поєднанні із сучасними технологіями ламає упереджені поняття про те, яким має бути мисливський ніж.
Складаний ніж Crooked River використовує преміальну неіржавку порошкову сталь CPM-S30V виробництва американської компанії Crucible.
Патентований замок Axis Lock, оборотна кишенькова кліпса та двосторонній шпеник для відкриття, щоб задовольнити вимогливі потреби кожного користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка, мм | 102 мм |
| Марка стали | CPM-S30V |
| Матеріал ручки | Dymondwood |
| Загальна довжина, мм | 236 мм |
| Твердість клинка, HRC | 58-60 |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Товщина клинка, мм | 3,15 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 280 ₴

