Мачете від найвідомішого американського виробника. Клинок з дуже міцної вуглецевої сталі 1085. витримає будь-які навантаження. Просто не забувайте протирати і змащувати його, адже вуглецеві сталі схильні іржавіти згодом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ka-Bar |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рукоятки | Zytel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка, мм | 203 мм |
| Марка стали | Вуглецева сталь (1095 Cro-Van) |
| Матеріал піхви/чохла | Нейлон |
| Загальна довжина, мм | 347 мм |
| Твердість клинка, HRC | 56-58 |
| Тип заточування | Plain |
| Товщина клинка, мм | 4,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 052 ₴


