Унікальний ніж із клинком із кераміки, який не потрібно точити. Єдиним мінусом, мабуть, є його деяка крихкість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рукоятки | Титан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка, мм | 82 мм |
| Марка стали | Ceramic |
| Загальна довжина, мм | 195 мм |
| Тип замка | Frame Lock |
| Товщина клинка, мм | 2,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 949 ₴





