Багатофункційний мисливський ніж Classic Hunter від Magnum.
Класичний дизайн: дерев'яні накладки, вставки з неіржавкої сталі та задній замок.
Мультитул містить три інструменти, необхідні на полюванні: ніж обробної форми, гачок для зняття шкіри (скінер) і пилу якої можна ефективно пиляти дерево або кістки.
У ручці є отвір для темляка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка, мм | 90 мм |
| Марка стали | 440 |
| Матеріал ручки | Дерев'яні накладки |
| Загальна довжина, мм | 205 мм |
| Твердість клинка, HRC | 56 |
| Тип замка | Back Lock |
| Товщина клинка, мм | 3,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 421 ₴



