Тактичний ніж із фіксованим лезом, двома різальними крайками (напівобгострий) і виготовлений із вуличного шматка кованої сталі, він знає своє місце — кріпиться до черевика або пояса.
Створений А. Г. Расселом із Роджерса, штат Арканзас, The StingTM демонструє увагу одного з провідних найфмейкерів сучасної індустрії ножів до деталей. Адже, попри всі його нагороди та досягнення, він насамперед майстер із виготовлення нестандартних ножів.
Особливості моделі.
Покращений захист клинка: чорне покриття підвищує корозійну стійкість.
Практичність: класична форма леза забезпечує перевірений розріз.
Сумісність з Gear: міцний нейлоновий чохол, армований скловолокном, з можливістю кріплення на пояс або як boot knife.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка, мм | 81 мм |
| Марка стали | 1050 |
| Матеріал піхви/чохла | Нейлон |
| Матеріал ручки | Вуглецеве волокно |
| Загальна довжина, мм | 174 мм |
| Твердість клинка, HRC | 52-55 |
| Тип заточування | Plain |
| Товщина клинка, мм | 3,4 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 872 ₴







