Ніж Benchmade 3350 Mini Infidel є одним із найбільш технологічних і яскравих ножів. Дизайн ножа розробив МакГенрі (McHenry), людина, яка давно та плідно співпрацює з багатьма світовими виробниками ножів. Під час створення використовуються тільки найкращі матеріали та забезпечується найвища якість збирання. Саме з цієї причини механізм працює чітко та плавно, що вигідно відрізняє його від дешевих ножів, також практично немає люфти, властивих китайським побратимам.
Лезо Benchmade 3350 є двогострим, виготовлене з надтвердої інструментальної сталі D2, має списоподібну форму (spear point). Колодка виготовлена з авіаційного алюмінію 6061 Т-6 з анодуванням чорного кольору. Кліпса знімна, встановлюється в одне положення.
Є легенда, що свою назву Benchmade Infidel отримав на честь Фіделя Кастро, а точніше є етакою жорсткого жарту. Дослівно Infidel або "In Fidel" означає "в Фіделя". З іншого боку "the infidel", як в оригіналі називається ніж, перекладається як "мовичок" або "невірний". Яка версія правильна, вирішувати вам, але на нашу думку, такому класному ножу будь-яка історія до обличчя.
Досить брутальний, але вишуканий і стрімкий ніж Benchmade 3300 Infidel важко придбати та ще важче випустити його з рук після купівлі. У комплекті постачається чохол MOLLE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 96 г |
| Довжина клинка, мм | 78 мм |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Cordura |
| Матеріал ручки | Anodized aluminum |
| Загальна довжина, мм | 180 мм |
| Твердість клинка, HRC | 60-62 |
| Тип замка | Out-the-Front Double Auto |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Double-edge Spear-point |
| Товщина клинка, мм | 2,6 мм |
| Паковання | Коробка |
- Ціна: 21 472 ₴


