Buck Ergohunter Small Game — спеціальна серія для роботи з малою дичиною. Істотять варіанти на будь-який гаманець і з абсолютно різними матеріалами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buck |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка, мм | 63 мм |
| Марка стали | S30V |
| Матеріал піхви/чохла | Кожа |
| Матеріал ручки | Полімеризоване дерево |
| Загальна довжина, мм | 184 мм |
| Твердість клинка, HRC | 56-58 |
| Тип заточування | Plain |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 236 ₴


