Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Тунель |
| Вага | |
| Вага | 27.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388109798 |
| Артикул | 928739 |
| Вага в упаковці | 28,2 кг |
| Габарити | 655 х 390 х 220 см |
| Габарити упаковки | 82 х 43 х 43 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Надувні опорні балки |
| Колір | Green |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | В'єтнам |
| Місткість | П'ять місць і більше |
| Підлога | Водонепроникний двошаровий 100% поліетилен |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Компресійна сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 650 ₴











