Колаборація Ka-Bar з італійською компанією Maserin. Витончений і водночас агресивний складаний ніж не залишиться непоміченим у компанії ножів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ka-Bar |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка, мм | 70 мм |
| Марка стали | 440A |
| Матеріал ручки | Aluminum |
| Загальна довжина, мм | 172 мм |
| Твердість клинка, HRC | 55-57 |
| Тип замка | Side Lock |
| Тип заточування | Plain |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 386,80 ₴


