Juni перекладається зі шведського як Юнона — давньоримська богиня-радник і захисниця держави. Ця богиня також є покровицею заміжніх жінок, браку і народження. На честь Юнони названий літній місяць червень (Juni), у Швеції Juni є традиційним жіночим ім'ям.
Клинок ножа "Juni" складається з трьох шарів: високоякісної сталі 3G (внутрішня частина) і дві зовнішні пластини зі сталі марки VG2, що додає міцності на злам і підвищує корозійну стійкість інструмента. Колодка моделі виготовлена з досить щільної деревини Карельської берези, що має цікавий природний малюнок. Поверхня дерев'яної колодки оброблена спеціальним нетоксичним матеріалом і не піддається волозі або паразитам.
На колодці красується медальйон срібного кольору, на медальоні вигравіювані три корони — уособлення стилю, унікального дизайну та шведського престижу. Особливість ця пов'язана з тим, що виробник постачає свої унікальні вироби королівському двору Швеції.
Не можна не похвалитися й робочими перевагами моделі Fallkniven "Juni" 3G:
• Збереження гостроти лез у разі тривалої експлуатації
• Міцна мелярова фурнітура
• Надійність і міцність конструкції
• Універсальність у використанні
• Зручність зберігання й перенесення
• Безпека та надійність під час експлуатації
• Унікальність
• Власна історія клинка
Зручний і водночас елегантний дизайнерський клинок, у разі потреби, не боїться навантажень, всі деталі моделі міцні та функціональні, ножем без проблем можна користуватися за призначенням, хоча серія ножів Північні Боги є колекційною. Це чудовий подарунок поціновувачам серійних клинків. Для зручності в комплекті є підвісні піхви, виготовлені з натуральної шкіри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fallkniven |
| Країна виробник | Японія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка, мм | 70 мм |
| Марка стали | 3G |
| Матеріал піхви/чохла | Кожа |
| Матеріал ручки | Карельська береза |
| Загальна довжина, мм | 147 мм |
| Твердість клинка, HRC | 62 |
| Тип заточування | Plain |
| Товщина клинка, мм | 3,0 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 9 800 ₴


