Leathrman REV. 14 функцій
Знайомтеся — Leatherman Rev. Цей абсолютно новий мультитул дає змогу брати із собою набір інструментів оптимальної функціональності, і використовувати його, хай де ви будете: під капотом машини, у наметовому таборі або вдома.
Rev має 14 корисних інструментів, зокрема клинок зі сталі 420HC, який можна витягти не відкриваючи інструмент, змінну кліпсу для зручного перенесення і, як завжди, гарантія на мультитул — 25 років від компанії Leatherman.
Інструменти:
1.Тонкі пасатижі
2.Звичайні пасатижі
3.Кусачки для твердого дроту
4.Кусачки для дріт
5.Інструмент для зачищення дротів
6.Клинок зі сталі 420HC
7.Різак для відкривання паковань
8.Лінійка (1,5 дюйма/3,8 см)
9.Відкривачка консервних банок
10.Відкривачка пляшок
11.Напилок для дерева / металу
12.Викрутка Філліпс
13.Середня викрутка
14.Мала викрутка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leatherman |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 168 г |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Довжина клинка, мм | 66 мм |
| Довжина, см | 9,7 см |
| Кількість функцій | 14 |
| Марка стали | 420HC |
| Матеріал | 420HC Stainless Steel |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Немає |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 97 мм |
| Розмір | кишеньковий |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Silver |
- Ціна: 3 036 ₴



